Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:

.اگر برای اولین بار است که سایت ایتی ست دیدن میفرمایید برای استفاده از امکانات سایت نیاز دارید در سایت ثبت نام کنید.

تبلیغات

آخرین مطالب ارسال شده

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 50909899100
نمایش نتایج: از 991 به 996 از 996
    بازنشسته - سرپرست بخش دانلود فیلم و سریال
    تشکر شده 52,021 بار در 16,949 ارسال

وضعیت مصدومان تیم پیش از بازی با اودینزه: بوی خوش شاهزاده

با اتمام بازی های ملی رقابت های سری آ هفته ی آینده دنبال خواهد شد و یوونتوس در ورزشگاه خود میزبان اودینزه خواهد بود.

بعضی از بازیکنان تیم ملی به تورین برگشته و تمرینات خود را با تیم از سر گرفته اند.

حضور لئوناردو بونوچی و جورجیو کیه لینی در بازی روز شنبه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

کیه لینی که به دلیل کوفتگی ساق پا در ترکیب تیم ملی ایتالیا حضور پیدا نکرد به نظر مشکل حادی نداشته باشد. او امروز به همراه مارکو پیاتسا جداگانه به تمرین پرداخت، با این حال به نظر می رسد در بازی با اودینزه حضور نداشته باشد.

بونوچی به دلایل نامعلوم دو روز در تمرینات تیم حضور نداشت و باید دید که در بازی بعد از ظهر روز شنبه آماده است یا خیر. بازی لیگ قهرمانان نیز در راه است و ممکن است آلگری در مقابل اودینزه به بونوچی استراحت دهد.

دانیله روگانی و کوادو آسامواه نیز به دلیل مصدومیت 45 روزه در ترکیب تیم حضور نخواهند داشت. با این حال خبر خوشحال کننده بازگشت مارکیزیو به میادین پس از شش ماه مصدومیت است. او در بازی دوستانه امروز یوونتوس حضور داشت و حتی در پیروزی 3‐0 تیمش گلزنی کرد.
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamiar از ایشان تشکر کرده است: vohooman

پای طلاییِ 2016 در دستان بوفون درخشید!

جانلوییجی بوفون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را شکست داده است و عنوان پای طلایی سال 2016 را از آن خود کرده است، او حالا اولین دروازبان تاریخ است که موفق به کسب جایزه ی بهترین بازیکن بالای 28 سال می گردد. بوفون به خاطر فصل 2015‐2016 که در آن توانست اسکودتو و کوپا ایتالیا را با یوونتوس ببرد و با ایتالیا به مرحله ی یک چهارم نهایی یورو 2016 برسد کسب کرده، او علاوه بر مسی و رونالدو، امثال آندره آ‌ پیرلو، تیاگو سیلوا و وین رونی را هم پشت سر گذاشته است.

او به کالچومرکاتو گفت:

زنده باد مونته کارلو، جایی که امیدوارم در آن جایزه های بیشتری ببرم و امیدوارم که این جایزه را با شایستگی کسب کرده باشم. تیم ملی؟ نشانه ها مثبتند، ما 7 امتیاز داریم که لایقش نیستیم، اما هنوز هم چیز خوبی است.
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.][لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید kamiar از ایشان تشکر کرده است: vohooman

یوونتوس همچنان شانس اول کسب عنوان قهرمانی است

مکس الگری معتقد است تیمش همچنان شانس اول کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ و جام حذفی می باشد ولی صعود از گروه لیگ قهرمانان به دلیل شروع آرام آنها کمی سخت شده است.

مربی موفق تیم یوونتوس در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت در مورد موضوعات مختلفی به صحبت پرداخته است:
    من واقع بین هستم، یوونتوس مدعی اصلی کسب ششمین عنوان قهرمانی پیاپی می باشد. ما می خواهیم سوپر کاپ و جام حذفی را هم ببریم توانایی انجام این کار را داریم ولی کار راحتی نیست.
    و لیگ قهرمانان؟
    کار ما در لیگ قهرمانان حالا سخت شده و در دو بازی با لیون برای صعود کردن می جنگیم. این شبیه یک رقابت حذفی است و من مطئنم که یوونتوس تیم خوبی است.
    او در مورد بهترین جوانان فوتبال ایتالیا گفت:
    بهترین بازیکنان جوان فوتبال ایتالیا فدریکو برناردسکی، جیجی دوناروما، دومنیکو براردی، مانوئل لوکاتلی، لورنزو پلگرینی، السیو رومانیولی و دانیله روگانی هستند. من دوست دارم پیش بینی کنم که بازیکنان متولد نیمه دوم دهه 90 میلادی، پس از جام جهانی به اوج خود می رسند و تیم ملی ایتالیا به تیمی بسیار قدرتمند تبدیل خواهد شد.
    نظر الگری در مورد مویس کین:
    من واقعا به طور جدی در مورد او فکر می کنم و این موضوع را رد نمی کنم که او دیر یا زود به تیم اصلی خواهد آمد.
    مستعد ترین بازیکنی که الگری با او کار کرده است؟
    از بازیکنانی که حالا زیر نظر من کار می کنند نام نمی برم ولی آندره آ پیرلو، الساندرو نستا، کارلوس توز، زلاتان ابراهیموویچ و جنارو گتوزو با استعداد ترین افراد بودند. با این حال اگر بخواهم فقط یک اسم را نام ببرم آن کلارنس سیدورف خواهد بود.
    2 کاربر به خاطر ارسال مفید kamiar از ایشان تشکر کرده اند: Sohrab Khan, vohooman

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 50909899100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)