Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:

.اگر برای اولین بار است که سایت ایتی ست دیدن میفرمایید برای استفاده از امکانات سایت نیاز دارید در سایت ثبت نام کنید.

تبلیغات

آخرین مطالب ارسال شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    کاربر
    تشکر شده 25 بار در 20 ارسال

اقا مهران من همه این کارا کردم فقط موقع اکتیو شدن ارور میده با ایتونزم امتحان کردم اول به س ای ف ن وصل شدم بعد که گوشی وصل میکنم این پیام میده
    iTunes was unable to verify your device.

Please disconnect and reconnect your device.If the error persists, please visit your nearest Apple Store for assistance.To find your nearest Apple Store,

مدیرکل تالار علمي، فرهنگي ،هنري و ناظم سایت
    تشکر شده 52,989 بار در 12,373 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط feri68 نمایش پست ها
    اقا مهران من همه این کارا کردم فقط موقع اکتیو شدن ارور میده با ایتونزم امتحان کردم اول به س ای ف ن وصل شدم بعد که گوشی وصل میکنم این پیام میده
    iTunes was unable to verify your device.

Please disconnect and reconnect your device.If the error persists, please visit your nearest Apple Store for assistance.To find your nearest Apple Store,
    سلام
    دوست خوبم گوشي شما لاك نيست؟ شايد به همين دليل با سايت سينك و اكتيو نمي شه شايد imei خودتون را هم نشون نمي داد علت از اين باشه اگر در صفحه شماره گيري تونستيد وارد شويد كد #06#* را بزنيد ببنيد با imei كه خودتون از قبل ياداشت كرديد هم خواني دارد يا خير ؟ يا چيزي نشان مي دهد ؟ بهتر است با يك تعميكار مشكل خود را در ميان بگذاريد تغيير imei قبلآ توسط دو نرم افزار Ziphone در محيط dos و Itunes انجام مي شد ولي فكر كنم تو ورژنهاي جديد ios اپل آن را بسته باشد. در ضمن اگر مشكلتون حل شد راهكارش را در همين تاپيك اعلام فرمائيد تا دوستان ديگر هم اگر مشكل شما را داشتند بتوانند استفاده كنند.

مهران
    .
    [لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.
    ] .

Life Without love is Nonsense and Goodness Without Love is Impossible
    .

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MEHRAN KOMBAT از ایشان تشکر کرده است: Javid Iran

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)